NEXT WAVE.

Next Wave organiseert op bedrijfslocaties in de Rotterdamse haven bijeenkomsten om zo de jongere generatie van de VRC leden (<40 jaar) te laten kennismaken met de verschillende bedrijven en ontwikkelingen binnen de sector. Naast het feit dat het goed is om met eigen ogen te zien hoe de haven in werkelijkheid in elkaar verweven is, is het ook een goed moment om andere mensen binnen het netwerk te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen.

Naast het informatieve van deze bedrijfsbezoeken, is het ook heel leuk om andere mensen in een informele setting te ontmoeten.

AGENDA.

Check hier de leerzame maar vooral gezellige evenementen die al geweest zijn.

Voorgaande evenementen

1
APR

SIMA CHARTERS + NETWERKEVENT

Een uniek kijkje achter de schermen bij een toonaangevend maritiem bedrijf en laat je inspireren door ondernemers uit de praktijk. We sluiten af met een gezellige netwerkborrel.

1 april 2026 - 15:00 uur
Govert van Wijnkade 43 Maassluis

24
JUN

BOLUDA TOWAGE ROTTERDAM

Kom op bezoek bij Boluda Towage Rotterdam! Een mooie kans om een kijkje achter de schermen te nemen en meer te ontdekken over de wereld van de Rotterdamse haven.

24 juni 2026 - 15:00 uur
Locatie nog niet bekend

16
SEP

NEXT EVENT

Binnenkort meer info!

Nog niet bekend
Locatie nog niet bekend