Skip to main content
Rhenus Logistics B.V.Vacatures

Rhenus Logistics – Waterklerk Maritime & Agency

Home » Rhenus Logistics – Waterklerk Maritime & Agency

VACATURE | 16 JULI 2025

Rhenus Logistics – Waterklerk Maritime & Agency

Ben jij een ervaren Waterklerk (Fulltime)?

Met bijna 600 port calls per jaar behoort onze Maritime & Agency-afdeling in Rotterdam tot de grotere agencykantoren in de regio. Wij bedienen de volledige scheepvaartindustrie en zijn gespecialiseerd in breakbulk, bulk, projectlading, containers, general cargo en schepen in lay-by.

DE FUNCTIE:

Als Waterklerk ben je verantwoordelijk voor het zekerstellen dat alle werkzaamheden voor de schepen in de haven op gecontroleerde wijze worden behandeld en uitgevoerd. Dit is zowel op kantoor als aan boord. Het accent bij deze functie ligt op het bezoeken van schepen bij aankomst (inklaring) en bij het vertrek (uitklaring). Er is een goede combinatie tussen binnen- en buitenwerk.

  • Jij bent in het bezit van min. een afgeronde Mbo-opleiding, bij voorkeur scheepvaart gerelateerd
  • Ervaring als Waterklerk (pré)
  • Communicatief vaardig in zowel de Nederlandse als Engelse taal (woord en geschrift)
  • In het bezit van rijbewijs B en woonachtig in de omgeving van Rotterdam
  • Verder ben je flexibel, zelfstandig, heb je geen 9-5 mentaliteit, ben je bereid om onregelmatig te werken en voldoe je aan onze kernwaarden: Service-minded, integer, efficiënt en een No-nonsense mentaliteit.

WAT WIJ JOU BIEDEN:

Wij bieden een uitdagende functie binnen een dynamische en internationaal opererende organisatie gekenmerkt door een collegiale werksfeer, ruimte voor eigen inbreng, initiatief en groei. Je ontvangt een marktconform salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden als een collectieve ziektekostenverzekering, bedrijfsfitness, fietsplan, vitaal fit programma, personeelsvoordeelwinkel en aantrekkelijke aanbiedingen en uitjes.

Geïnteresseerd?

Durf jij deze uitdaging aan en pas je in het profiel? Stuur dan jouw CV en motivatiebrief onder vermelding van ‘Vacature Waterklerk’ door op onderstaande button te klikken.

Het overleggen van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) maakt onderdeel uit van de procedure.

 

Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

IK WIL MEER WETEN!

Leave a Reply

Close Menu